Την Κυριακή 04 Σεπτεμβρίου, στο πλαίσιο της πολιτιστικής γιορτής «Θέρμης Δρώμενα», ο Δήμος Θέρμης διοργανώνει μια ξεχωριστή συναυλία, στο Φράγμα της Θέρμης, της οποίας τα έσοδα θα διατεθούν για τη στήριξη του Παιδικού Χωριού Sos στο Πλαγιάρι Θεσσαλονίκης.
Η συναυλία είναι στο φράγμα Θέρμης. Τα Δέκα μπουζούκια της Δόμνας και του Ανδρέα Καρακότα με την συμμετοχή της Πέννυ Μπαλτατζή, θα είναι πραγματικά μία υπέροχη βραδιά με ώρα έναρξης 21.00.
![](https://xoani.eu/wp-content/uploads/2022/09/τα-δεκα-μπουζουκια-724x1024.jpg)
Επιμέλεια/π[ροώθηση άρθρου: Μάριος Ταβλαρίδης